Dobývajte chorvátske more...
info@chorvatskojachty.com +421 911 861 125
 
 

Motorové jachty

 

Hľadáte luxus a bezstarostnú plavbu? Chcete len naštartovať motory a vyraziť z prístavu na lodi, ktorú Vám bude každý závidieť? Tak potom nie je pre Vás nič lepšie ako prenajať si motorovú jachtu. Motorová jachta je riešenie pre fajnšmekra, ktorý si potrpí na luxus a pohodu, no aj pre toho, kto sa chce pochváliť a ako správny chlap, ukázať sa s čo najväčším motorovým morským tátošom v prístave. Koňská sila, elegantný vzhľad a luxus, ktorý motorová jachta skrýva, to sú hlavné klady týchto lodí.

Ovládanie

Vzhľadom na to, že sa jedná o väčšie motorové plavidlo, si riadenie motorovej jachty vyžaduje zdatného a skúseného kormideľníka, ktorý motorovú jachtu vie ovládať a má dostatočné skúsenosti s jej riadením. Ponor motorovej jachty záleží od jej veľkosti a váhy. Niektoré jachty ho môžu mať do jedného metra, no iné do piatich metrov. Preto je v určitých prípadoch možné zakotviť jachtu priamo pri pláži, no niekedy nie. Parkovanie motorovej jachty v maríne je vzhľadom na veľkosť a váhu lode, zložitejšie. Motorová jachcte je samozrejme poháňaná motorom, to dodáva jachte veľkú rýchlosť. Chcete sa dostať na susedný ostrov? S motorovou jachtou ste tam za pár minút. Nevýhodou motorovej jachty je jej spotreba paliva. Veľké plavidlo so silným motorom má veľkú spotrebu paliva (nafty).

Vybavenie

Motorová jachta je loď, ktorá už z princípu musí byť pohodlná a luxusná. Samozrejme čím viac luxusu, tým väčšia cena za prenájom, no už v základe majú motorové jachty veľa miesta v interiéry. Kajuty, toalety, sprchy, kuchynka to všetko sa v motorovej jachte skrýva. Vonkajšia časť lode má svoje miesto na leňošenie a opaľovanie, vyložte si vankúše a zvaľte sa na prednú časť lode, príjemný relax a pohoda s motorovou jachtou na prenájom Vám vytvoria zážitok, na ktorý sa nezabúda.

Motorová jachta na prenájom plnohodnotne nahradí hotel, či apartmán. Má všetko, čo potrebuje pre luxusné strávenie týždňov, či mesiacov na dovolenke v chorvátsku.

Prečo motorovú jachtu

Motorová jachta Vám ponúka veľa miesta pre príjemné chvíle strávené s rodinou, či priateľmi na chorvátskom mori. S motorovou jachtou sa ľahko premiestnite na miesta, ktoré plánujete navštíviť. Využijete ako interiér, tak aj exteriér lode. Chcete si užiť pravú dovolenku pri mori? Motorová jachta Vám to splní.

V našej ponuke je veľa motorových jácht na prenájom, stačí si vybrať tú, ktorá najviac spĺňa Vaše požiadavky a hurá na more!

V prípade otázok prejdite sem: často kladené otázky

"Veľmi by sme sa chceli poďakovať za profesionálny prístup a ochotu pomôcť pri našich špeciálnych požiadavkách a celkovému zabezpečeniu pohodlia počas našej dovolenky na plachetnici. Všetko bolo riadne pripravene, čo nám dovolenku spríjemnilo. Určite Vaše služby ešte využijeme. Ešte raz veľká vďaka."

- Rodina Zvrškovcová