Dobývajte chorvátske more...
info@chorvatskojachty.com +421 911 861 125
 

Marina Tribunj – Tribunj

 

Marina Tribunj sa nachádza len pár km od známeho mesta Vodice.  Väčšia časť mariny sa leží v menšej zátoke, kde je chránená pred vetrom a vlnami. Marinu taktiež chráni vlnolam a menší umelo vytvorený ostrovček, vďaka ktorým neprúdi silný vietor a vlny do mariny a lode sú tak dobre chránené. Marina má 200 kotvísk pre lode na mori a ďalších 150 kotvísk pre lode na súši.

Marina Tribunj ponúka výborné služby pre servis Vašich lodí. V ponuke služieb je servis motorov lodí, opravy plastov a servis elektroniky. V blízkosti sú potraviny, pošta, bankomat, toalety a sprcha s teplou vodou, reštaurácie, bary a športové areály, kde si môžete pohodlne odpočinúť. V marine Tribunj je možné si taktiež prenajať si ubytovanie.

Najkrajší mesiac v marine Tribunj je August, kedy sa tu koná významná slávnosť a to preteky somárov, ktoré sa tu konajú už od roku 1957 a to vždy prvú nedeľu v tomto mesiaci. Marina Tribunj je úžasné miesto, kde môžete stráviť príjemnú dovolenku spolu so svojou rodinou a dokonale relaxovať.

Ak hľadáte loď na prenájom v marine Tribunj, prejdite sem:

Prenájom lodí Chorvátsko