Dobývajte chorvátske more...
info@chorvatskojachty.com +421 911 861 125
 

Kornati – Marina Piškera

 

Marina Piškera je jediná marina, ktorá leží v tej najkrajšej časti Chorvátska a to priamo v národnom parku a nádhernom súostroví Kornati. Nachádza sa na západnej strane súostrovia Kornati. Prístup k marine je z juhu, kde môžete preplávať cez úzky kanál, z ktorého sa dostanete do širokej ale plytkej zátoky vytvorenej medzi dvoma ostrovmi. Jediný problém v tejto marine môže byť hĺbka. Marina Piškera leží v nádhernej oblasti, ktorú si pri plavbe dozaista zamilujete. Najkrajšia je v mesiaci jún, kedy si vychutnáte všetky jej krásy naplno.

Marina Piškera ponúka 120 kotvísk na plávajúcich pontónoch, kde môžete ukotviť svoje lode. K dispozícii je vodovodná aj elektrická prípojka, no nie po celých 24 hodín počas dňa. K dispozícii je obchod, ktorý je zásobovaný základnými potravinami, WC a sprchy, rovnako ako minibar a reštaurácia.

Pri návšteve súostrovia Kornati je marina Piškera úžasné miesto, kde môžete stráviť noc. Užijete si nádhernú scenériu súostrovia Kornati, budete sledovať príjemnú oblohu priamo z Vašej lode alebo z pevniny, na jednom z najkrajších miest v Chorvátsku.

POZOR! Ak chcete stráviť noc v národnom parku Kornati, nezabudnite si kúpiť lístok . Lístky si môžete zakúpiť v turistických centrách.

Zhrnuté informácie o marine Piškera:

V prevádzke  

Počet kotvísk

Hygiena  

Gastro  

Potraviny    

Vodovodná prípojka

Elektrická prípojka

– od 15 marca do 1. novembra

– 120

– toalety a sprcha

– Bar / reštaurácia

– jeden obchod so základnými potravinami

– 8-10 hodín denne

– 8-12h a 6-poludnie denne

 

Ak hľadáte loď na prenájom v marine Piškera, pokračujte sem:

Prenájom lodí Chorvátsko