Dobývajte chorvátske more...
info@chorvatskojachty.com +421 911 861 125
 

Dalmácia – Marina Hramina

 

Marína Hramina sa nachádza v severnej Dalmácii na ostrove Murter v meste rovnakého mena. Na ostrov Murter sa dostanete veľmi ľahko cez most v meste Tsino. Marína patrí medzi tie väčšie a ponúka 370 kotvísk pre lode na mori a ďalších 120 kotvísk pre lode na súši. Každé lôžko má vodovodnú aj elektrickú prípojku. Pre každé kotvisko je taktiež dostupná káblová televízia. Pozemky sú strážené 24 hodín denne. Hĺbka dna v marine Hramina pri mólach je 1,50 m až 3,00 m. Celé miesto je zabezpečené a pod stálym kamerovým systémom. 

Marina Hramina poskytuje kvalitný a spoľahlivý servis a údržbu pre Vaše lode. Všetky práce sa vykonávajú v špeciálnych miestnostiach. Pracovníci venujú osobitnú pozornosť ochrane životného prostredia pri vypúšťaní kanalizácie, maziva – olej a paliva. V marine sú taktiež prístupné služby opravy plachiet, lakovne, brúsenie a lakovanie náprav a umývacie služby lodí. 

V blízkosti mariny sú taktiež potraviny, bankomat, talety, reštaurácia a bar, čerpacia stanica a samozrejme parkovisko, kde môžete odparkovať Vášho rodinného miláčika a nastúpiť z neho na Vašu loď.

Murter

Ostrov (18,6 km2), najväčší v šibenické ostrovnej skupine, ktorá je súčasťou Severodalmatínskych ostrovov. Od pevniny je oddelený vo svojej strednej časti úzkym Murterským prielivom (murterskom kanal), na severovýchode potom ho obmývajú vody Pirovackého zálivu (Pirovački zaljev), na západe vody Murterského mora (murterskom more), ktoré dosahuje na opačnej strane až ku Kornatským ostrovom. Murter je pri obci Tisno na najužšom mieste Murterského prielivu spojený s pevninou novým zdvíhacím mostom, dlhým 37,5 m. Ostrov Murter je plný prekrásnych pláží a zátok, pre to je to ideálne miesto pre nádhernú dovolenku v Chorvátsku.

Ak hľadáte loď na prenájom v marine Hramina, prejdite sem:

Prenájom lodí v Chorvátksu